Shop

Sale!

Helix Original 1 Paketim

2,990.00 L 2,790.00 L

Helix Original është produkt dietik i cili ësht për permisim të përgjithshëm të lëvizshëmirësisë  së nyjeve, ky produkt i ushqen nyjet dhe i rigjeneron ato. Për këtë arsye, Helix Original është efikas në luftimin e sëmundjeve të tilla siç është artriti, osteoartriti, reumatizmi…
Helix Original përdoret për rigjenerimin e kërcit, ligamenteve dhe indet e tjera lidhëse me nyjet.

Description

HELIX ORIGINAL KAPSULAT PREFEROHEN:

  • Për njerëz të cilët vuajnë nga artriti,osteoartriti, reumatizmi
  • Për njerëz qëi janë nënshtruar një operacioni, ndihmon për shërim
  • Dhimbja në nyje fillon të zvogëlohet në 24 orët e para
  • Enjtjet zvogëlohen pa efekte të padëshiruara nga personat që vuajnë nga alergjitë
  • Kërci hidratohet, rikthen elasticitetin, mobilizim dhe fleksibilitetin e nyjeve

Helix Testimoniale

Klient te kenaqur te HELIX Original

  • Nuk ndjej dhembje me... Kjo eshte kenaqesia ime ndaj Helix Original, do zoti qe na e fali per ne qe kemi nevoj per te. Nuk vuan njeri per buk, po per kte vuan!
    Osman Hyseni
cog

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Helix Original 1 Paketim”