Shop

Sale!

Kaloe Vital Kolagjen

(2 customer reviews)

3,490.00 L 2,990.00 L

Në çdo dozë ju merrni: 1250mg kolagjen së bashku me ekstrakt nga shega, xhel të Aloe Verës, vitamin C, acid hialuronik dhe kombinim të 6 bimëve te tjera mjeksore. Kolagjeni e rigjeneron strukturën, qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës, ndërsa ekstrakti i shegës, antioksidantët dhe bimët mjeksore në Kaloe Vital parandalojnë ndikimet e jashtme të dëmshme dhe sigurojnë mbrojtje dhe rigjenerim të plote lëkurës!

Description

Kaloe Vital është produkt unikal i cili përmban përbërës të zgjedhur me kujdes, të formuluara në mënyrë specifike të mbështetura nga institute farmaceutike me qëllim të sigurojnë efekt sinergjik dhe më efikas.

2 reviews for Kaloe Vital Kolagjen

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kaloe Vital Kolagjen”